Garážová vrata

garážová vrata

Garážová vrata sekční

Sekční vrata jsou moderní dveře navržený a postavený pro náročné uživatele. Nezabírá mnoho místa v přední části budovy, takže se můžete zastavit své vozidlo na příjezdové cestě přímo před bránou.


garážová vrata

Garážová vrata roletová

Rolovací vrata jsou výbornou volbou pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Rolovací vrata Dveře jsou standardně s automatickou převodovkou, který je vybaven přepínačem. Vzhledem k vertikální a nedostatek stropu snímků po montáži vrat zabírá velmi málo místa v garáži.


garážová vrata

Garážová vrata výklopná

Garážová vrata výklopná patří mezi nejpopulárnější, které se objevují na trhu. Představují tradiční řešení k uzavření garáže a nabízejí dobrou jakost v dostupné ceně. Praktické a levné doplňky, např. vchod křídlem nebo mřížková ventilace, jsou ideálním doplňkem k nabídce.


garážová vrata

Garážová vrata dvoukřídlová

Garážová vrata dvoukřídlová jsou tradiční vrata garáže dostupná v naší nabídce. Použití tradičních a testovaných řešení garantuje spolehlivé ovládání a dobrou cenu.


garážová vrata

Garážová vrata ocelová

Garážová vrata ocelová produkovaná naší firmou nabízejí levný a stabilní způsob uzavření místa. Mohou být užívané jak dodatečný vstup do garáže nebo do skladu domácího nářadí.mo před bránou.